עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חרדי שנמאסה עליו ההסתה....
עם יש עוד כמה אנשים עם ראש על הכתפיים שנמאס להם מכל השנאה וההסתה ורוצים לכתוב גם מוזמנים לכתוב למייל: Mosiko1818@gmail.com
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2013  (4)

למה חרדים לא עושים צבא? התשובה בפנים!

07/05/2013 12:13
חרדי פשוט
צבא, תקשורת, חרדים, הסתה, דעות
אחת השאלות שכל חרדי ממוצע נשאל על ידי החילונים הממוצע.. למה חרדים לא עושים צבא? למה רק אנחנו לא ישנים טוב בלילה? למה רק הילדים שלנו מסתכנים? מה הדם שלכם אדום יותר? 
אז יש כמה סיבות: 
אחד: תורה! כמו שאי אפשר לקחת מאדם לא חרדי,  את האינטרנט והטלוויזיה כי זה חלק מהחיים שלי ככה אי אפשר לקחת מחרדי את התורה! 
אתם בטח שואלים (שלא לומר צועקים) מה הבעיה? תשלבו! גם תורה וגם צבא! התשובה היא שזה בלתי אפשרי! הצבא לא מסתדר עם חוקי התורה! 
נוווווווו אז תשאלו הרי יש לכם נחל חרדי ושח"ר כחול??? גם אלה לא נכנסים בקטגוריות שלנו! והמציאות תוכיח! עובדה כל האלה שנכנסו לנחל החרדי או שח"ר כחול בגיל צעיר  - שאז מתעצבת אישיות האדם - נכנסו חרדים ויצאו חצי חילונים במקרה הטוב וחילונים גמורים במקרה הפחות טוב.... 
וזו כבר הסיבה השנייה.. בחור חרדי צעיר שהשקפת עולמו לא ברורה לו באופן מוחלט שנכנס לצבא 90% ש שהבחור הזה כבר לא יישאר חרדי! ואת זה בדיוק אתם מאוד רוצים ואנחנו לא!
עכשיו לכל האלה שהקשיבו בשיעורי תנ"ך או כאלה שעשו קצת שיעורי בית באים עם עוד טענה: "הנה אתם רואים שבזמן דוד המלך כן היה צבא ויצאו להלחם?"  התשובה היא שבזמן דוד על כל אחד שהיה יוצא להלחם היה אחד שיושב בישיבה ולומד! והזכות של הלימוד הייתה מגינה על הלוחם! 
באו נראה את המצב היום.... היום כל האברכים והבחורים שלומדים לא מתקרבים אפילו למספר החיילים! 
ובנוגע ל "הדם שלכם אדום יותר" תגידו לי כולם משרתים קרבי??? כולם מסתכנים יום יום??? והיום בחור חרדי שהולך ברחוב לא מסתכן? כל פעם שומעים על איזה בחור מסכן שעבר ברחוב ליד איזו כנופיה של צעירים חמומים והחליטו שהוא יהיה השעיר לעזאזל של כל החרדים וכסחו לו את הצורה... ואני לא מאשים אותם! לא! בכלל לא! עם כל ההסתה שיש היום נגד חרדים איך לא נגיע לכאלה מקרים? צעירים יהודים בני 13 מרססים על בתי כנסת כתובות נאצה וקללות!! תראו רק לאן זה מגיע... אז מה? אנחנו לא מסתכנים??? 
חוץ מזה שכל הגורמים הכי בכירים בצה"ל אמרו שלא צריך חרדים בצבא וזה יעלה לצבא יותר כסף ממה שיועיל.. 
אתם בעצמכם מודים שלא צריך אותנו בצבא, אז על מה כל המהומה הזאת? על מה כל ההסתה? למה בכל התקשורת, ובכנסת,ובכל מקום אפשרי כולם סתם מנסים לרמוס אותנו... יש איזו שהיא סיבה לשנאה הזו... אולי בגלל זה שהחינוך שלנו יותר טוב גם בלי כל הליב"ה... שאצלנו יוצאים בני אדם? לא כמו שאצלכם שכבר ילדים  
בתיכון על סמים, ודקירות זה דבר שבשגרה, והמורים מפחדים מהחניכים... ובגלל שאתם מפחדים להודות שהחינוך שלכם נכשל אז אתם רוצים שגם אנחנו נהיה ככה? כדי שלא תראו שאנחנו  מצליחים ואתם לא? 
באמת קשה לי להבין את זה... טוב זה כנראה כי לא למדתי ליב"ה... אולי אם הייתי לומד ליב"ה ולא תורה הייתי מבין אותכם... 
  
יוצא מהבועה!
07/05/2013 13:21
קשה לקרוא את זה, תגדיל את הכתב ותוריד את ההבלטה....יצאו לי העיניים ואני רוצה לקרוא את זה וחבל!
חרדי פשוט
07/05/2013 13:29
אני יגדיל. תודה!
יוצא מהבועה!
07/05/2013 13:36
תגדיל אחי לגודל 4, אל תפחד
יוצא מהבועה!
07/05/2013 13:43
אני מרגיש בדיוק כמוך, אתה צודק, אני תמיד אמרתי, אם רוצים שוויון אז שקודם כל כולם יעשו שבוע שלם בבסיס ולא שבוע כן ושבוע לא ויש כאלה שסוגרים 3 שבועות ברצף, איפה השוויון?, ולמה בנות עושות רק שנתיים שירות ולא שלוש כמו הבנים?, אם בחורה רוצה להיות בצבא, שתעשה 3 שנים כמו גדולה!
ובשביל מה בכלל צריך חרדי ללמוד אנגלית? למה דוחפים את זה לחרדים שמישהו יסביר לי את זה!
החרדים לא מוכנים ועזוב את ארץ ישראל בשום מחיר, אז בשביל מה ללמוד אנגלית?...תודו שזה בשביל להציק לחרדים וזהו!
חרדי פשוט
07/05/2013 15:10
צודק 100%
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: